• Новак
(MW81)Cosplay kigurumi кукла фетиш zentai вистинска кожа bodysuit crossdresser силикони на градите форми (Б-F) од Купот на Силиконски Женски Маска

(MW81)Cosplay kigurumi кукла фетиш zentai вистинска кожа bodysuit crossdresser силикони на градите форми (Б-F)

DEN 1631.52

Достапност
Достапно за нарачка


Зборови пред цел
Овој дел е Луксуз обичај zentai костуми, материјалот е сосема различно од нормална zentai материјал, м супституциона терапија од нив се со висок квалитет увезени материјал . Сите луксузни обичај одговара на се супер деликатна со исклучителна изработка, w e не имаат стандардна големина за луксузни обичај zentai, ние само го прилагодите според детали мерки, така што ќе се вклучите СОВРШЕНО за вашето тело. Ајде да пробвам, ќе биде зависник од нашите одговара. На сите им одговара на стандардно лесна надвор!
Откако ќе го поставите цел, јас ќе ви испрати датотека што ќе се покаже она што мерења што треба и како да се измери на вашето тело.
Опис :
Оваа kigurumi кожата default : полно тело, zentai со отворен лицето( Или само отворени очи, оставете msg) + разделени прсти, Лесна пред вратот.
Производ вклучувајќи e : kigurumi кожата + расцеп производство + силикони на градите .
За материјал : ткаенина е многу удобно! Многу погодна за Kig кожа! Мека и мазна, многу деликатна, тоа не само што може да се сретнат убава визуелен ефект, но исто така да ги задоволи нашите тело удобност.
За боја : Три бои на располагање. Kig играчи обично се користат розова боја на кожата, модел на производ слики се сите розова боја на кожата.
За големина . Ми треба ТОЧНО детали мерења на целото тело, plz не не се зголеми или заклучиме било податоци, доведе вие не може да носат или навремено, plz се обрне внимание!!
За цена. Тоа е навистина рачно изработени со супер неверојатен квалитет, тоа ќе одговара на вашето тело совршено! За попуст, plz следат продавница промоција попуст забава!
За Обработка на време. Бидејќи тоа е рачно изработени според мерењата не ми се допаѓа фабриката, ќе се направи се со цел од првиот до последниот, plz имаат некои трпение. Јас ветувам тоа е вреди да се чека.
За Превозот : јас ќе брод со најбрзиот превозот метод дури и ќе изберат да се регистрирате mail.
Сопствени опции за Луксузни обичај костуми, plz проверете тука :
ние нудиме сопствени помине уметност услуга. Plz да преземе некоја белешка.

Спецификацијата

боја:
Црна
Големина:
B Cup 800g, C Cup 100g, D Cup 1200g, E Cup 1600g, F Cup 2000g
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Материјал:
Lycra

Со стоката дадена додека купуваат