• Новак
  • -5 %
Ainclu Висок Квалитет Лепак Хулахопки Cosplay Костими Машки Топла Продажба на Трева зелена Zentai за Hallween Bodysuit за Возрасни Фустан

Ainclu Висок Квалитет Лепак Хулахопки Cosplay Костими Машки Топла Продажба на Трева зелена Zentai за Hallween

DEN 866.00
DEN 911.52

Достапност
Достапно за нарачка

патот, зграда Бр. Ако објектите се оштетени или се користи/облечени кога тие се вратија, ние не сме во можност да ви даде целосна наплата.37 инчен (100 cm), Половината : 35. Имајте на ум дека прилагодувањето време е малку побавно од директен шут!
AINCLU ОФИЦИЈАЛНАТА ПРОДАВНИЦА
S : Висина : 57. И ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по приемот на предмети.96 инчен (150-165 cm), Биста : 31. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Време на испорака преку препорачана воздух mail пост. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.87 инчен (170-180 cm), Биста : 39.62 инчен (60 cm), Хип : 29. итн
Контакт телефонски број
Точно ПОШТЕНСКИ код
Ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид дека ако пратката се враќа поради неточни информации ние сме само може да се издаде половина наплата.43 инчен (90 cm), Половината : 30. Секоја цел е песна-можност онлајн со единствена следење на број.
Подолу е нашиот едноставен и Среќен Политика на Враќање за вашиот референца :
1. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Бродот назад вашиот пакет со RMA број. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.43 инчен (90 см)
XL : Висина : 66. По КК, ако проблемот е ист како вашиот опишани, ние ќе обработиме вашиот RMA навремено и наплата тебе. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Лесно и Среќен Политика на Враќање
Под премисата на нашите напори на 100% на вашата задоволување, Ainclu нуди едноставен и среќен политика на враќање за сите наши ценети клиенти. Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум дека тоа ќе трае 3 до 5 работни дена. Контактирајте со нашата служба за корисници агент за да се добие RMA број за вашата врати.
Ако се врати пакет е оштетени или загубени за време на превозот, тогаш ќе треба да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Во светот превозот! Ние треба 3-5 дена да се подготви вашата нарачка откако вашата уплата е завршен.
Враќање на средствата ќе биде изречена во случај дека предметите не се како што е опишано. Ве молиме не двоумете се да не контактирате за било какви непријатности тоа може да предизвика вас.5 инчен (80 см)
L : Висина : 62.09 инчен (145-160 cm), Биста : 29.5 инчен (80 cm), Половината : 27.8 инчен (180-190 cm), Биста : 43.7 инчи (111 cm)
Како да се измери?
Повратни информации
1.53 инчен (75 cm), Половината : 23. Сеќавајќи се, мора да оставите порака, или не можеме да го направиме тоа.53 инчен(75 см)
М : Висина : 59.43 инчен(90cm), Хип : 39.
Ние ќе ви понуди 15 дена се врати стока гаранција колку што вашата цел е примена и да оствари
Пред да се вратат вашиот пакет за нас, ве молиме бидете сигурни да се добие RMA (Враќање Стока во Промет) број прво. Некои опции за персонализација, ако се земе производот, бидете сигурни да ја напушти својата големина ох.7 инчи (111 cm), Половината : 37. Тука се 2 повеќе совети за вас : купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.4 инчен (95 cm), Хип : 43. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Сепак, во неколку услови што се во можност да се добие наплата :
Ве молиме уверете се дека предмети вратени се сите во нивната оригинална услови.71 инчен (78 см), Хип : 35.
Ако пратката се враќа поради приемник 's отсуство во градот, ние сме само може да се издаде половина наплата.
Ќе добиете вашиот наплата кога ќе го добиете вашиот врати пакет по нашите КК. Ако имате било какви проблеми или проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате прво, пред да остави негативни повратни информации.

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Мажи
Материјал:
Spandex
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
Ainclu
Непристојни Слика:
No
Одделот За Името:
Возрасни лица
Ткаенини:
лепак
боја:
трева зелена
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Тежина:
S=0.25Kg,M=0.28Kg,L=0.31Kg,XL=0.35Kg,XXL=0.395Kg
Должина На Ракав:
Целосна
Број На Модел На:
a039
Компоненти:
едно парче
Погоден за прилики:
Партијата ноќта на Вештерките, Божиќ,Cosplay место итн

Со стоката дадена додека купуваат