• Новак
  • -6 %
ZZB007 Жените везови чевли стариот Пекинг Флорални Paiting националните платно везени традиционалните оксфорд Мека Секојдневен Чевли за Танц

ZZB007 Жените везови чевли стариот Пекинг Флорални Paiting националните платно везени традиционалните оксфорд

DEN 1200.00
DEN 1276.80

Достапност
Достапно за нарачка

ZZB007 Жените везови чевли стариот Пекинг Флорални Paiting националните платно везени традиционалните Мека Секојдневен Чевли за Танц ЗАБЕЛЕШКА : ^ .^ Добар Квалитет Само Ние не се продаваат евтино ѓубре Производи.. ^ .^ Повеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница :
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди,
ве молиме оставете ги 5 ѕвезди повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме
контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Контактирајте со нас
Ако купувачот има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори
веднаш во рок од 12 часа.
Клиент Информации :
Ве молиме оставете ги целосно име и презиме, точно превозот адреса и поштенски број кога ќе го поставите
со цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од страна на вашиот локалните поштата, и
ние нема да наплата на превозот обвиненија. ^ .^ Детали
За нас :
· Ние сме во моментов се специјализирани во различни стил на носење.
Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.
Плаќање :
· Ние го прифаќаме Зачувам метод на плаќање.
· Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот
1 Предмети ќе биде предаден во рок од 1-6 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2 ве Молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-3 дневна; во спротивно, ние
ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3 Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално,
Обично тоа треба цела 16-26 работни дена за пристигнување со авион Пошта, и се 8-12 дена од Express.
4 Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската
царинење.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
5 Ако не го примите објект во рамките на 30days., ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Проверете ги вашите item(s) лице во лице со курирска на персоналот пред да го потпишете, одбегнувајте вашиот точка(а) во
пакет да бидат украдени или променета од Експрес Компанија или Сопствен персонал, откако потпиша, тоа покажува
вашиот item(s) е во ред, ние не сме одговорни за било каква загуба за овие два случаи погоре.
Ако вашиот item(s) да бидат украдени или промени, ве молиме да ги споделите курир персонал даде хартија доказ за
ви лице во лице веднаш, тогаш може да се направи барање за надомест на штета од
Експрес компанија.
Answer : ___________________________ NOTE : ^ . ^ Добар Квалитет Само Ние не се продаваат евтино ѓубре Производи.. ^ .^ Повеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница :

Спецификацијата

Чевли Големина:
36, 37, 38, 39, 40
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Извор Тип:
Филм & TV
Извор:
dragon ball
Знаци:
алиса во земјата на чудата
Име:
ZZB

Со стоката дадена додека купуваат