• Новак
  • -39 %
X-TRESS Funmi Кадрава Коса Снопови 4Pcs/Пакет 16*2 18*2 Синтетички Влакна Ткаат Ombre Боја Burg Висока Температура Влакна Коса Екстензија

X-TRESS Funmi Кадрава Коса Снопови 4Pcs/Пакет 16*2 18*2 Синтетички Влакна Ткаат Ombre Боја Burg Висока Температура

DEN 621.00
DEN 1018.08

Достапност
Достапно за нарачка


Губење На Материјал : 100% Синтетички Kanekalon Плетење На Косата Влакна
Косата Стил : Коса Снопови
Боја : #2,#T1 B/ГРЕШКА,#T1 B/30
Должина : 16 16 18 18inches (Пати)
Брза Испорака : DHL&Fedex : 3-7days
Економски Превозот : e Packet : 7-15days && (Европската)Кина Пост Воздух Mail : 10-25days
Напомена : Итни Потреби : Избор Брза Испорака Или Цел Однапред
Количина : Вообичаено 1-2 Пакети Може Да Се Полни Главата

Спецификацијата

Текстура:
Funmi Кадрава
Број На Модел На:
RWF-9473
Бренд Име:
x-tress

Со стоката дадена додека купуваат