• Новак
25pcs/многу година freeshipping 10мм Најлон близок-крај жици wire конектор кабел за приклучување безбедност изолација конектор капа

25pcs/многу година freeshipping 10мм Најлон близок-крај жици wire конектор кабел за приклучување безбедност

DEN 234.72

Достапност
Достапно за нарачка

Производи име : Безбедност wire конектор
Производи опис :
1 : 100% сосема нов и висок квалитет
2 : Боја вкупно : бела
3 : Големини : 10мм
4 : Одговара на кабел : 4 AWG(16.0mm2)
5 : Количина : 25 PCS
5 : Материјал : nylon66,94 V-2
6 : Оперативни Температура : -40 степен на + 105degree
7 : Напон : 300 V
8 : Производство спецификација : ISO9002
9 : Одобрување : UL Одобрени
10 : Количина : 1 пакет (25pcs)
11 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Пакет содржина
(Количество x Size xsuit cablex боја )
25pcsx10mmx4 AWG(16mm2)x белата боја
Вкупна КОЛИЧИНА : 25pcs
Производи слика :
Користење :
Производи каталог :

Спецификацијата

is_customized:
Yes
Тип:
Crimp Терминал
Број На Модел На:
10мм

Со стоката дадена додека купуваат