• Новак
Компатибилен со GLC-ЕКС-СМД 1000BASE-EX SFP 1.25 G 1310nm 40km LC ХУМОР Transceiver модул SFP

Компатибилен со GLC-ЕКС-СМД 1000BASE-EX SFP 1.25 G 1310nm 40km LC ХУМОР Transceiver модул SFP

DEN 624.00

Достапност
Достапно за нарачка


Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.
Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

Спецификацијата

Број На Модел На:
GLC-ЕКС-СМД
Бренд Име:
SMTE
Состојба:
Нови и OEM
Cisco:
GLC-ЕКС-СМД

Со стоката дадена додека купуваат