• Новак
Бесплатен превозот! Безжична увеселителен парк paging (пејџер), 20pcs увеселителен парк пејџер, ресторан гости пејџери, побара клиенти да ги собереш храна, редот на чекањ

Бесплатен превозот! Безжична увеселителен парк paging (пејџер), 20pcs увеселителен парк пејџер, ресторан гости

DEN 32975.52

Достапност
Достапно за нарачка

Бесплатен превозот! Безжична увеселителен парк paging (пејџер), 20pcs увеселителен парк пејџер, ресторан гости пејџери, побара клиенти да ги собереш храна, редот на чекање на повик
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
(Цена и shiping цената може да се промени поради цел количина, ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате некои прашања, ви благодарам.)
Фото и Опис
Безжична увеселителен парк paging (пејџер) и queuing (ред систем, 1pc на тастатурата предавателот, 20pcs увеселителен парк пејџери сет.
1. Димензии : Дијаметар 9.5 cm
поддржани.
2. Фреквенција : (313 MHZ-317 MHZ) стандардна setting315 MHZ
3. Идентификатор цифри : 4
4. Сигнализација на владата : Sound(звук бип), LED( light) и Вибрации
1. Димензии : 16.5 cm*13.5 cm*5cm-*3cm
2. Плашт материјал : PC
3. Напојување : 12 V/2 A
4. Фреквенција : 315 MHZ
5. Повик број кеш : 0-9999
6.Задача број : Четири
увеселителен парк пејџер полнач, можат да ја наплатат 10pcs пејџери во исто време
Напредувањето на W-T180 увеселителен парк систем
1. Висок квалитет на систем
2. Увеселителен парк пејџер вода-доказ.
3. Најдолг спектар : до 1600m во отворен простор . За соба сигнал на далечина ќе над 150m .
4. Надвор од опсегот на алармирање, ниско ниво на батеријата предупредување
5. Клиентот може да биде предупредување од страна на звук, флеш, вибрира.
6. Еден предавателот може поддршка до 9999 компјутери увеселителен парк пејџер
Примена
Ресторан, Болница, Хотел, Кафе куќа, Канцеларија, КТВ, Интернет бар, Фабрика, Магацин, Супер пазарот, Здравствена заштита,Салони&Spa, Кујна, итн.
Плаќање
Aliexpress плати, Банкарски Трансфер, Western Union
За нас
Witop е професионална снабдувач на широк опсег на безжичниот пејџери и безжични копчиња за секаков вид на брза paging (пејџер) потреби : повик вработени,повик workfloor надзорници, јавете се на келнерите, јавете се на медицински сестри, итн. Нашите безжична повикувајќи систем, гостин paging (пејџер) систем, paging (пејџер) реден систем, медицинска сестра, која ги повикува систем може да се зголеми продажбата, продуктивност и задоволство на клиентите, но и намалување на деловното работење трошоци.
3wireless paging (пејџер) систем, ресторан пејџер, безжични повикувајќи систем, испраќачот, примачот, џерси,подарок

Спецификацијата

Бренд Име:
SINGCALL
Број На Модел На:
WT-180
stype:
Безжични Телекомуникации
Примена:
Ресторан, Болница, Хотел, Кафе куќа, Канцеларија, КТВ, Интернет бар
сертификација:
CE, FCC, RoHS
Име:
увеселителен парк пејџер, гостин paging (пејџер) систем, увеселителен парк пејџер систем
Is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат