• Новак
  • -10 %
Superbat 5 компјутери Бесплатен Превозот SMA RF Adapter SMA Plug машки да RP-SMA машки RF Coax Конектор Адаптер traight

Superbat 5 компјутери Бесплатен Превозот SMA RF Adapter SMA Plug машки да RP-SMA машки RF Coax Конектор Адаптер

DEN 302.00
DEN 335.52

Достапност
Достапно за нарачка


5 компјутери Бесплатен Превозот SMA RF Adapter SMA машки да RP-SMA машки права
Пакет се вклучени : 5 КОМПЈУТЕРИ
Ако сè уште не се најде на стоки она што ви треба, но ние може да се прилагоди за вас.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.
Плаќање
1) да ја прифатиме плаќање преку Alipay,кредитни картички,Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена од редот.
3) ве Молиме да ги наведете вашите барања кога ќе се направи исплата,или контактирајте со нас ПОБРЗО.
4) Pls го вклучите вашиот телефонски број, заедно wiht на вашата исплата, ако е можно, бидејќи тоа е помош за да добиете вашиот парцела.
Превозот Услови
1) деловите од нас се сигурни дека имаат квалитет гаранција, и тие се двојно проверени пред превозот.
2) Точка се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.
3) предмети може да се испрати во рамките на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/DHL/EMS/e Packet/Федекс IP/Федекс IE/ТНТ.
Време На Испорака ( Единици : Работни Дена ) И Веројатноста
Земја
Првата Испорака
Вториот Испорака
Доцнење
Испорака ≥ 50 Дена
Сад
6-10 (90%)
10-25 (9%)
≥25 (1%)
Наплата
Британски
8-15 (80%)
15-30 (19%)
≥30 (1%)
Наплата
Австралија
8-15 (75%)
15-30 (24%)
≥30 (1%)
Наплата
Германија
8-15 (75%)
15-30 (24%)
≥30 (1%)
Наплата
The French
10-18 (80%)
18-30 (19%)
≥30 (1%)
Наплата
Русија
10-18 (85%)
18-25 (14%)
≥25 (1%)
Наплата
Италија
10-20 (80%)
20-35 (19%)
≥35 (1%)
Наплата
Израел
10-20 (75%)
20-35 (24%)
≥35 (1%)
Наплата
Шпанија
12-20 (75%)
20-35 (24%)
≥35 (1%)
Наплата
Јапонија
7-12 (90%)
10-25 (9%)
≥25 (1%)
Наплата
Канада
10-20 (Повеќето)
Локалните поштата не прашање следење на информации.
Гаранција & Return
1)Било каков проблем во врска со објектот pls контактирајте со нас во рок од 14 дена по приемот.
2) Reture објект треба да содржи оригиналното пакување и сите компоненти.
3)Размена објект е дозволено, и repalcement ќе биде предаден по receving објект од клиентите.
4)Ние го плати превозот надомест на resending, а купувачот го плати на давателот на поштенските Трошоци.
За нас
Ние сме професионална снабдувач и производител на Радио фреквенција (RF) производи вклучувајќи RF Конектори, RF Адаптери, Сопствен RF Кабел Собранија (Патот Води),
GSM/GPR/3 G/4 G LTE Антени, Wifi Антени, GPS Антени, Алуминиумски Кутии & Пластични Кутии и други Хем радио Антени & Додатоци итн.
Кои се широко популарни се користи за голем број f апликации вклучувајќи податоци 3 G картичка и USB модеми, машина до машина комуникации (M2 M), wireless LAN,
GPS,WIFI и ISM на фреквенција.
Било каков проблем (да не ги примите или да ги item проблем),Pls контактирајте со нас пред да замине на Негативни или Неутрални повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да slove тоа.

Спецификацијата

Број На Модел На:
Инфо-АД-0302
Бренд Име:
Superbat
Тип На Производ:
Коаксијален, RF Адаптери
Серија:
ВО Серија
Монтажа Тип:
Бесплатни Виси
Се Конвертира Од (Адаптер Крај):
sma машки
Се Претворат Во (Адаптер Крај):
RP-SMA машки
Телото Позлата:
Nickelplated
контактирајте со позлата:
Goldplated
Стил:
Директно
Отпорност:
50 Ohm
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат