• Новак
  • -20 %
Нови ПОМ акрилик материјал цилиндрични резервоарот за вода Cylcal резервоарот за вода акрилик пом материјал 50mm, 140mm долго YU0088

Нови ПОМ акрилик материјал цилиндрични резервоарот за вода Cylcal резервоарот за вода акрилик пом материјал

DEN 1036.00
DEN 1295.52

Достапност
Достапно за нарачка


14mmm долго,50mm дијаметар.
Производ листата :
Резервоар за тело * 1
Пластични Резервоарот Заградата * 2
Метал L-заградата * 2
Резервни силикони O-ring * 2
Завртки орев * 4 Детали за Производот
Направи шоу како што е подолу :
Нови 8cm фан 2 heatpipes,кула страна разнесени,Intel LGA775/1155/1156,AMD 754/939 AM2/AM2+/НА3 FM1/FM2, процесорот радијатор,CPU ВЕНТИЛАТОР,CPU ладилник US$ 14.98 /парче
Бакар Northbridge waterblock ендотермички кутија ПОМ покрие компјутер за ладење на течноста за ладење опрема US$ 22.89 /парче
Нови 120p графичка картичка northbridge процесорот вода за ладење главата вода постави вода за ладење радијатор поставите US$ 89.90 /парче
Компјутер вода за ладење led осветлување цилиндрични резервоарот за вода пумпа за вода за полнење за исклучување на керамички имајќи мека врска шок апсорпција US$ 54.89 /парче
DC 12 V SC-300 Тивка Вода, Пумпа За Вода за Ладење на Артиклите Пумпа За Вретено Мотор CNC Рутер US$ 22.18 /парче
2013 нов процесор вода за ладење главата полна метал интензивна бакар основна плоча Поддржува сите Процесорот Платформа US$ 36.28 /парче
Процесорот heatsink процесорот waterblock вода за ладење Поставите вода кулер подобро од Пиратскиот Брод H50 и Хидра H70 US$ 75.89 /парче
Нов целосен метал општи графика VGA картичка вода главата Поддршка на сите VGA Платформа US$ 29.89 /парче

Спецификацијата

Тип:
вода за ладење
Бренд Име:
STW
Пакет:
No
Линии:
Никој
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Број На Модел На:
50-140L

Со стоката дадена додека купуваат