• Новак
  • -10 %
4 парчиња/многу Вода X8 OD8MM печати компјутер резервоарот за вода за ладење радијатор за 8x12mm цевка цевка

4 парчиња/многу Вода X8 OD8MM печати компјутер резервоарот за вода за ладење радијатор за 8x12mm цевка цевка

DEN 302.00
DEN 335.52

Достапност
Достапно за нарачка

Детали За Производот
4 PCS x8 OD8 MM фитинг,за 8x12mm силикони цевка. Компјутер вода стоп вентил за вода стоп вентил inradius 6 - 8 месинг вода за ладење US$ 12.80 /парче 2 компјутери/број 8 10 брз полнач US$ 9.68 /многу
2 парчиња / многу Barrow збор за заклучување печат (приклучок) сатен / кул црн / црна / злато вода за ладење компјутер ладење за полнење на вода запре US$ 9.99 /многу
2 парчиња / лот 2 компјутери/многу Вода брз конектор 3 дебели брз полнач сребро за вода за ладење интерфејс US$ 16.99 /многу
2 парчиња / многу
40 Pcs/Многу Сосема Нов Компјутер Хард Диск Суспензија Завртки Бесплатен Превозот САД$ 5.98 /многу
40 парчиња / многу 10 компјутери/многу Вода за ладење 2 10 пагоди конектор печати компјутер резервоарот за вода за ладење радијатор YU0035 US$ 18.99 /многу
10 парчиња / многу Компјутер вода термометар вода за ладење US$ 9.80 /парче PC вода за ладење конектори со две точки Компјутер вода 2 приклучок интерфејс јас G1/4 US$ 16.99 /многу
2 парчиња / многу

Спецификацијата

Бучава:
25dBA
Волумен На Воздух:
30CFM
Бренд Име:
STW
Фан Големина:
120x120x25mm
Фан Живот:
30000 часа
Линии:
Никој
Пакет:
No
Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Течност Имајќи
Тип:
вода за ладење
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Моќ Интерфејс:
4PIN
Број На Модел На:
4pcs X8baota

Со стоката дадена додека купуваат