• Новак
  • -20 %
85MM Фан R9 285/380 графичкиот процесор VGA Кулер За Radeon Sapphire R9 285 ITX ОК Издание R9 380 2G D5 ITX Графика ладење

85MM Фан R9 285/380 графичкиот процесор VGA Кулер За Radeon Sapphire R9 285 ITX ОК Издание R9 380 2G D5 ITX

DEN 576.00
DEN 719.52

Достапност
Достапно за нарачка


Опис :
Дијаметар : 85mm
sapphire Кулер фан Видео за Sapphire R9 285 ITX ОК Издание R9 380 2 G D5 ITX Графика ладење Како Замена
Овој објект е видео картичка фан, кој се користи за PC замена.Монтажа завртки, Heatsink не се вклучени.
Ве молиме потврдете фан е димензија и растојанието помеѓу секој монтажа дупка, тогаш бидете сигурни дека тоа ќе одговара за вашиот видео картичка или не.
Апликации :
Sapphire R9 285 ITX ОК Издание R9 380 2 G D5 ITX Графика ладење
Пакет се вклучени :
1 X вентилаторот за ладење
Примена :
Sapphire R9 285 ITX ОК Издание R9 380 2 G D5 ITX
Напомена :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е нерегистрирани и не се во можност да ги пратите.Тоа само покажува следење на информации кога предмети во Кина.
Ако сакате да се задржи следење во целиот транспорт,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (побрзо и безбедност).
Инаку ве молиме не жалбата не за следење на информации.Ви благодариме!

Спецификацијата

Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
R9 285 ITX
Тип:
Фан
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
R9 380 2G
Примена:
На Графички Картички
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Моќ Интерфејс:
4PIN
Имајќи:
Течност Имајќи
Фан Живот:
30000 часа
Бренд Име:
repairist
Пакет:
No
Фан Големина:
85mm дијаметар
Бучава:
Ниска
Фан Големина:
8.5 cm
Компатибилен со:
R9 380 2G D5 ITX
Компатибилен with1:
Sapphire R9 285 ITX ОК Издание

Со стоката дадена додека купуваат