• Новак
  • -6 %
Bykski Целосна Покриеност графичкиот процесор Вода Блок За EVGA GTX1080Ti FTW3 ИГРИ Графичка Картичка N-EV1080TIFTW3-X

Bykski Целосна Покриеност графичкиот процесор Вода Блок За EVGA GTX1080Ti FTW3 ИГРИ Графичка Картичка N-EV1080TIFTW3-X

DEN 3876.00
DEN 4123.20

Достапност
Достапно за нарачка


Белешки : Сина фитинзи не се вклучени, ве молиме да ги знаете!

Спецификацијата

Сечилото Боја:
Стандард, RGB Тип(Контролер), RBW Тип, RGB N АУРА Адаптер
Пакет:
Yes
Линии:
Никој
Фан Големина:
120x120x25mm
Број На Модел На:
N-EV1080TIFTW3-X
Бренд Име:
Летање Слон
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
За EVGA GTX1080Ti FTW3 ИГРИ
Примена:
На Графички Картички
Heatsink Материјал:
Бакар
Тип:
вода за ладење
Производот:
Целосна Покриеност графичкиот процесор Вода Блок За EVGA GTX1080Ti FTW3 ИГРИ
боја:
Транспарентен,Сребро.
Материјал:
Акрилик, Бакар
фитинг:
Не Се Вклучени

Со стоката дадена додека купуваат