• Новак
Sapphire RX 570 графичкиот процесор Кулер Видео Картичка вентилатор за Radeon sapphire RX570 ITX графичка Картичка Систем за Ладење Како Замена

Sapphire RX 570 графичкиот процесор Кулер Видео Картичка вентилатор за Radeon sapphire RX570 ITX графичка Картичка

DEN 1919.52

Достапност
Достапно за нарачка


Опис :
Дијаметар : 55мм
sapphire RX570 ITX графичка Картичка Систем за Ладење Вентилатор
Овој објект е видео картичка фан, кој се користи за PC замена.Монтажа завртки, Heatsink не се вклучени.
Ве молиме потврдете фан е димензија и растојанието помеѓу секој монтажа дупка, тогаш бидете сигурни дека тоа ќе одговара за вашиот видео картичка или не.
Апликации :
sapphire RX570 ITX графичка Картичка Систем за Ладење Вентилатор
Пакет се вклучени :
1 X вентилаторот за ладење
Напомена :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е нерегистрирани и не се во можност да ги пратите.Тоа само покажува следење на информации кога предмети во Кина.
Ако сакате да се задржи следење во целиот транспорт,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (побрзо и безбедност).
Инаку ве молиме не жалбата не за следење на информации.Ви благодариме!

Спецификацијата

Број На Модел На:
RX570 ITX
Тип:
Фан
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
RX 570 ITX
Примена:
На Графички Картички
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Моќ Интерфејс:
4PIN
Имајќи:
Топката имајќи
Линии:
Никој
Фан Живот:
30000 часа
Бренд Име:
repairist
Пакет:
No
Фан Големина:
85mm дијаметар
is_customized:
Yes
Бучава:
Ниска
Фан Големина:
8.5 cm
Тип:
VGA Картичка Фан
категорија:
графика кулер
Состојба:
Нови
Компатибилен со:
RX 570 ITX
Компатибилен with1:
RX570 ITX

Со стоката дадена додека купуваат