• Новак
  • -5 %
2 парчиња/многу Безжична Батеријата Uplights Тенок LED Par 4x18W RGBWA УВ 6in1 Боја Hi-Квалитет

2 парчиња/многу Безжична Батеријата Uplights Тенок LED Par 4x18W RGBWA УВ 6in1 Боја Hi-Квалитет

DEN 15504.00
DEN 16320.00

Достапност
Достапно за нарачка

Така што ние може да ви даде најдобра цена
2. Што сте вие заинтересирани во ,
заедно со вашите податоци(име,детали адреса,телефонски број,итн),ние ќе се испраќаат до вас, како е можно поскоро. Како да нарачате?
Ве молиме љубезно ве молиме да ни ги испратите ќе ги нарачате преку е-маил ,ние ќе потврди на ПИ со вас . Она што е начинот на Плаќање?
Т/T, paypal или Western Union
7.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Бренд Име:
dier
Напон:
90-240V
моќност:
120W
Име:
4PCS 18W 6IN1 RGBWAUV Безжична Батеријата Par
Извор На Светлина:
4pcs висока brightenss 6in1 rgbwa+uv led диоди
Контрола на владата:
Wifi IOS или Android ,2.4 G безжична dmx, DMX512, master/роб, авто, па

Со стоката дадена додека купуваат