• Новак
  • -5 %
4pcs/многу Продажба 4 x 18W RGBWA Par Може да Доведе upLight DMX Безжична Миење Светлина

4pcs/многу Продажба 4 x 18W RGBWA Par Може да Доведе upLight DMX Безжична Миење Светлина

DEN 29184.00
DEN 30720.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ние сме производител
2.
Во моментов повеќе од 30 Земји Препродавач на увоз на опрема за осветлување од нашата фабрика
Ние го поздравуваме. Сите вашиот кориснички светла ние може да ви помогне да дизајн и стави во производот
3.
За нас :
Gesite осветлување co.
Нашите производи :
A. LED град боја светло;
F. Она што е начинот на Плаќање?
Т/T, paypal или Western Union
7. Нашата фабрика имаат професионални човек да се гарантира добар по продажба на услуги,и на професионални инженери и КК за да бидете сигурни дека светлина ќе работат правилно.,ограничен" специјализираат во професионални осветлување со супериорен квалитет и конкурентна цена за 12 години во кина има голем тим на програмирање на одлуки,врвен technicists,искусни продажба,и и напредни продукти. Дали производи имате било какви сертификат?
Да,нашите производи имаат CE,ROHS , сертификат . ДОВЕДЕ Ефект светло;
C.Кратко време на испорака : 2-5days,според количеството
Одржување на нашите заложби :
-Добар квалитет : Ние сме производител и извозник на различни Фаза Светла и LED Светла, и ние сме искусни во контрола на квалитет
-За време на испорака : испорака на стоки во потврдено време
-Професионална продавачот : добра комуникација во пациентот и добро ги знаат нашите производи
-ОЕМ : welcome
1 Your пребарување поврзани со нашите предмети или цените ќе се одговори во рок од 24 часа. Небото пребарување светло;
E. Кои производи ги имаме?
Ние се произведуваат различни видови на LED Светло .
Зошто да го одберете нас?
1.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.СПЕЦИФИКАЦИИ Напон : AC100-250 V/50-60 HZ
Потрошувачка на енергија : 120 W
LED агол : 25(±5) степен
Канали : 6/10chs
Извор на светлина : 4pcs 18w rgbwauv 6in1) led диоди
Светилка Живот : 6000-10000 Часа
Работата мени : 177 инчен TFT LCD дисплеј табла
Капацитетот на батеријата : 6600 MAH
Модел : ABD-WB4 D
Боја : 16.Ако треба пак од страна на лет случај , ве молиме контактирајте со нас на прво место!
Гаранција :
Нашата сцена светла се покриени со Две годишна гаранција
Ако постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас, тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ако проблемот може да се користат дел да се реши ,ние ќе ви понуди замена за слободни Рок од две години.Строго се тестираат пред пратката.4 G безжична dmx, DMX512, master/роб, авто, звук на активен ,(IR-далечински контролер опционално)
Автоматско модел
промена на бојата, боја strobe, боја dimmer, боја на постепена промена/боја скок промена
Батеријата трае време : Сите Led светла ≈3 часа , Автоматски се извршува во режим ≈ 5-6 Часа , еден бои ≈ 6-7 Часа
N. Затворен par светлина;
D. Ласерската светлина
К Следат место светло
Л Додатоци
4.Можеме да организираме на испорака за вас и да ви помогне да се реши било превозот
тешкотии,вклучувајќи DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,Со авион или По Море. Вети По-продажба на Услуги. Кориснички LED Кол Дизајн. Контролер
Ј.7 милиони видови на промена на бојата
Контрола на владата : Wifi IOS или Android ,2.ние сакаме да знаете подолу : Испорака на информации,име на фирма, адреса, детали, број на телефон/факс, дестинација,транспорт начин ;информациите за Производот : реден број,големина,количина,лого,итн .
Повратни информации
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди за добра соработка, ви благодарам многу! Ние се одржи на посветеност на интегритетот,искрен, етика и доверба,ви благодариме за вашата посета на нашите производи,ако ви треба да знаете повеќе информации ,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Бренд Име:
dier
Напон:
90-240V
моќност:
120W
Име:
4PCS 18W 6IN1 RGBWAUV Безжична Батеријата Par
Извор На Светлина:
4pcs висока brightenss 6in1 rgbwa+uv led диоди
Контрола на владата:
Wifi IOS или Android ,2.4 G безжична dmx, DMX512, master/роб, авто, па

Со стоката дадена додека купуваат