• Новак
1Pcs/Многу Попуст Цена 6X18W 6IN1 RGBWY-УВ LED Безжична DMX Батеријата Напојува Ефект на Светлина Со IR-Далечински Управувач Брза Испорака

1Pcs/Многу Попуст Цена 6X18W 6IN1 RGBWY-УВ LED Безжична DMX Батеријата Напојува Ефект на Светлина Со IR-Далечински

DEN 9744.00

Достапност
Достапно за нарачка

Така добредојдени да истрага ако имате потреба од нив. Не остави негативни повратни информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот.
Top Brite Спецификација За Производ
Батеријата Par Светлина Флеш/Strobe/Исчезнат IR-Далечински Управувач, Wi Fi Контрола Напон : AC90-240 V, 50-60 Hz Моќ : 120 W Извор на Светлина : 6 Pcs*18 W RGBWY+UV 6 IN1 Боја : Црвена,Зелена,Сина,Бела,Жолта,УВ Dimmer : 0-255 Strobe : 0-20 ( Брзо прилагодливи) Контрола на Владата : DMX512,Господар-Роб,Авто,Звук DMX Канал : 6/10 CH Зрак агол : 0-30 степен (прилагодливи) Животен Век : 6-100,000 часа WIFI контрола на мобилен телефон : автоматски испрати WIFI сигналот, мобилен телефон конекција може да се контролира, далечински управувач; Статички избор на боја (6 бои, затемнување вредност 0-255) + strobe функција (брзо прилагодливи 0-20), со боја strobe; боја автоматски скок, тебе, мутација. Па навистина, не грижете се за тоа. со нашата. Нормално, клиенти сакаат да се пријават помалку вредност на фактура за да се намали увоз доход. Па кажи ни што е полесно за вас. Доколку пронајдете вашата земја, може да не бидат испорачани, ве молиме контактирајте со продавачот на двојна проверка и ја понуди конечната цена за вас. Сите наши производи се од 1-3 години квалитет на гаранција, доколку не е било кој квалитет на проблемот на стоката, ве молиме контактирајте со нас на прво време, ние ќе се потрудиме да ги реши до вашиот ги задоволи. Сите најдобри цени се базирани на квантитет. Не се купи на сиромашните и оние од другите, без каква било гаранција за квалитет. Ве молиме веруваме дека се твоите најдобри cooperator. Ние сме eagering да го добиете вашиот 5 ѕвезди повратни информации, тоа е многу, многу важно за нас. Па тие се fragil производи. Ако пакетот или стоката е уништена badlly во превозот, ве молиме да фотографии како евиденција и одбие да ги прифати и да се јавите на курир или продавачот во прв пат. Товарни се смета од страна на Aliexpress систем директно. Ние прифаќа Paypal, Wester Унија, TT банкарски трансфер плаќања премногу покрај Alipay.
Top Brite Бизнис Потсетник за Сите цени се вклучува превозот цена. Бизнис е тешкотијата за нас и ние се надеваме дека клиентите можат да добијат ги задоволи стоки и услуги, отколку да се лошо расположение. Имаме професионален инженер и ние се обрне повеќе внимание на по услуга. Ние се стави fragil забелешки за секој пакет. Ние ги испратите на стоки во текот 2kgs страна на курирската служба DHL, ТНТ, UPS-от, FEDEX или Други брзо се изразат. Нашите Производи се сите електроника стоки. Значи, контактирајте со продавачот слободно да истрага фаза светла кои можете да не најдете во нашата продавница. Секој увоз, плаќање, даноци, царини или други увозни давачки не се вклучуваат во цените и товар, па ве молиме проверете со вашиот обичај да се добијат да знаете пред да го одржи редот. Карактеристики : 100% точно, безжични, батерија операција Користите вграден во прилагодливи заградата да го запали светлината на саканото место Со вграден-во вршењето заштита, да го продолжи животниот век на батеријата Изградена-во dimmer крива да се постигне мазна LED исчезнува Мал и лесен, може да се земе било каде Пакет вклучуваат : 1pc Led par светлина со инсталација 1pc Прирачник 1pc моќ кабел
Top Brite Производ Слики
Почитувани клиенти, ние се уште се продаваат МА серија конзоли кои 100% копирање на оригиналниот освен логото. Значи, ако мислите дека товарни е премногу висока, ве молиме контактирајте со продавачот да се провери и да се најниски цени. Ние сме производител на сцената светла над 15 години, ќе го прифатиме ОЕМ или ODM производи.
Top Brite Повеќе Внимание ве Молиме осигурајте се дека вашиот примачот адреса потврди во Aliexpress се применува за оваа цел. Ве молиме осигурете се дека пакетот е добро пред да го потпишете за да ја прифати стоката.

Спецификацијата

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
минимум
Број На Модел На:
C241
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
120W
Име на производ:
батеријата par светлина
Напон:
AC90-240V, 50-60Hz
моќност:
120W
Извор На Светлина:
6Pcs*18W RGBWY+UV 6IN1
боја:
Црвена,Зелена,Сина,Бела,Жолта,УВ
DMX Канал:
6/10 CH
Зрак Агол:
0-30 степен (прилагодливи)
Животен век:
6-100,000 часа
Оригиналното Место:
Гуангжу, Кина
Гаранција за квалитет:
1 година

Со стоката дадена додека купуваат