• Новак
  • -26 %
100Pcs 5mm Бела Ултра-Светли LED Светло Светилка Емитуваат Диоди 15000MCD во Светот Продавница Во Парк

100Pcs 5mm Бела Ултра-Светли LED Светло Светилка Емитуваат Диоди 15000MCD во Светот Продавница Во Парк

DEN 73.00
DEN 98.88

Достапност
Достапно за нарачка


100 Pcs 5mm Бела Ултра-Светли LED Светло Светилка Емитуваат Диоди 15000 MCD во Светот Продавница Во Парк
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Ултра-Светли 5mm Бели LED Светло Светилка Емитуваат Диоди
Се Емитуваат Боја : Бела
Леќа Боја : Вода Јасна
Светлосен Интензитет : 15000mcd
Напред Напон (V) : 3.2~3.4
Животот Оценка : 100,000 Часа
Агол На Гледање : 20 ~ 25 Степен
Количина : 100pcs
Доведе Проред : Прибл. 2.54 mm
Дијаметар : Прибл. 5mm
Пакет се вклучени
100 x LED Светлина Диоди

Спецификацијата

Тип На Објект:
Оптички Влакна Светла
Бренд Име:
ICOCO
Леќа Боја:
водата јасно
Се Емитуваат Боја:
Бела
Светлосен Интензитет:
15000MCD
Количина:
100pcs
Доведе Проред:
Прибл. 2.54 mm

Со стоката дадена додека купуваат