• Новак
  • -20 %
Некогаш прилично Исклучување на рамо Разлика од Зелена коктел фустани партија 2018 секси фустан Vestido де феста curto jurken Коктел фустан

Некогаш прилично Исклучување на рамо Разлика од Зелена коктел фустани партија 2018 секси фустан Vestido де

DEN 4954.00
DEN 6192.00

Достапност
Достапно за нарачка

Вие треба да ги преземе сите потребни логистички трошоци се враќа. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Спецификацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, Custom Size
Тип На Објект:
Коктел Фустани
Повод:
Коктел Забава
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Appliques
Половината:
Империја
Бренд Име:
SUOPHONA МОДА
Моден Елемент:
Контраст Боја
Ткаенина Тип:
Чипка
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Вечерните Фустани
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Чај-Должина

Со стоката дадена додека купуваат