• Новак
  • -5 %
ПВЦ Водоотпорен пластични играње покер картички 63*88mm

ПВЦ Водоотпорен пластични играње покер картички 63*88mm

DEN 579.00
DEN 609.12

Достапност
Достапно за нарачка

ПВЦ Водоотпорен пластични играње покер картички
Големина : 63*88mm
Боја : црвена, сина
Тежина : 140 g
Карактеристики : една страна крупен песок, широк верзија на ликот, може да се мијат, еластична и леплива картичка
Најмалку 5 знаци

Спецификацијата

Возраст:
>14 Години
Максимална Играч Број:
8
Минимална Играч Број:
1
Игра Должина:
0-30 минути
Тип:
Други Pokers
Игра Нивото На Тежина:
Основно
Материјал:
Пластични
Тип:
Нормално
Број На Модел На:
G301
is_customized:
Yes
Наставата Режим:
no
Tabletop Игра Производ:
/

Со стоката дадена додека купуваат