• Новак
  • -5 %
RX215-7 RX215-7C контрола вентил поправка услуга печат за полнење за Hyundai багер, 3 месеци гаранција

RX215-7 RX215-7C контрола вентил поправка услуга печат за полнење за Hyundai багер, 3 месеци гаранција

DEN 2732.00
DEN 2875.20

Достапност
Достапно за нарачка


Дел име багер печат кит/ масло печати/ услуга за полнење/ repair комплет Апликација модел RX215-7 RX215-7 C Тип Механички печат Гаранција 3 месец Материјал Гума Состојба 100% сосема нов MOQ 1 сет Пакување, Пластична кеса внатре, картонска кутија надвор или како Клиентите Барања за Испорака menthod EMS, Fedex, UPS-от, DHL Услуга Брза испорака
Производ Фото

Спецификацијата

Школка Тип:
Затворен Тип
Напон:
24V
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
CMP
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
цилиндар делови
Гаранција:
3 месеци
Тип:
ОЕМ
MOQ:
1 сет
Име:
багер печат комплет, комплет за поправка, сервис за полнење
Број На Модел На:
RX215-7 RX215-7C
Услуга:
Брза испорака од UPS-от, Fedex, DHL, EMS

Со стоката дадена додека купуваат