• Новак
  • -35 %
Нерѓосувачки Челик Аквариум Риба CO2 Diffuser Atomizer Замена Парче Префинетост

Нерѓосувачки Челик Аквариум Риба CO2 Diffuser Atomizer Замена Парче Префинетост

DEN 51.00
DEN 78.72

Достапност
Достапно за нарачка


Почитувани купувачот, ве молиме оставете ги вашите големина избор, или ние ќе ви испратиме 2cm како стандардно, ви благодариме!
100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Сина+Бела Посебни прецизност CO2 меурчиња префинетост ефект е лесно да се чисти и замена, многу удобен Ултра-тенок форма, инсталиран во дното, може да се зголеми ефикасноста на CO2 растворени во вода неопходен елемент за вашите риби резервоарот или аквариум,издржливи и сигурни Големина : Види на сликата Бр Мало Пакет Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот Вклучува : 1 x Pc Аквариум Риба Нерѓосувачки Челик CO2 Diffuser Atomizer Замена Парче Префинетост

Спецификацијата

Тип:
Овлажнител Делови
Број На Модел На:
CO2 Diffuser Atomizer Замена
Бренд Име:
Free_on

Со стоката дадена додека купуваат