• Новак
Крикет Топката Систем за Контрола Тркалање на Топката Систем 2017 Електронски Дизајн Топка-Плоча Рамнотежа Топката ПИД

Крикет Топката Систем за Контрола Тркалање на Топката Систем 2017 Електронски Дизајн Топка-Плоча Рамнотежа

DEN 11712.00

Достапност
Достапно за нарачка

modname=ckeditor
'

Спецификацијата

боја:
STM32 тип, Arduino Тип
Тип:
Клима Уред Делови

Со стоката дадена додека купуваат