• Новак
  • -12 %
Новодојдени ПОМИНЕ (BLUE&Црвена) со Mickael Chatelain,Картичка Магија,Илузија,Забава,Магични Трикови,Улица Магија,Ментална,крупен

Новодојдени ПОМИНЕ (BLUE&Црвена) со Mickael Chatelain,Картичка Магија,Илузија,Забава,Магични Трикови,Улица

DEN 634.00
DEN 720.00

Достапност
Достапно за нарачка

На гледачот допира било која картичка во нивната половина. При купувањето, ве молиме оставете ја вашата целосна адреса.Можете да го објасните дека тие не може да ја одбрале сите други картички.

Спецификацијата

Материјал:
Хартија
Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Карактеристики:
Научат,Почетник,Исчезнуваат,Лебдат,Трепка,Фаза,Лесно Да Се Направи
Број На Модел На:
s20028
Тип:
картичка
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups
Бренд Име:
ZQION
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Големина:
One Size
Предупредување:
не се јадат

Со стоката дадена додека купуваат