• Новак
  • -10 %
Close-Up Кожна Торба - Глазура,Магичен трик,волшебник е торба,додатоци, проп,mentalism,трик,трговија на големо

Close-Up Кожна Торба - Глазура,Магичен трик,волшебник е торба,додатоци, проп,mentalism,трик,трговија на големо

DEN 1857.00
DEN 2063.52

Достапност
Достапно за нарачка


5065587508344321 Повеќе US $ 22.99 /парче US $ 112.00 /set US $ 29.98 /парче US $ 12.58 /парче US $ 37.68 /парче US $ 48.98 /парче US $ 10.68 /парче US $ 70.98 /парче US $ 88.00 /парче US $ 10.00 /пакет US $ 32.68 /парче US $ 16.28 /парче Опис Close-Up Кожна Торба - Глазура Конечно лесен начин за чување и транспорт на вашиот close-up магија! Кожна Торба вклучува 4 со можност да биде продолжен коцки w/прегради. Сите прегради се прилагодливи. Постои многу простор да се чува сите на вашите омилени магија трикови. (Содржината на торбата не се вклучени) Димензија Околу (29cm x 25cm x 24cm) Предупредување : 1). Некои реквизити може да има никакви Инструкции 2). Некои реквизити имаат само Кинески или Јапонски Настава. 3). Некои наставни видео во Кинески, можете да прочитате акција

Спецификацијата

Предупредување:
далеку од пожар
боја:
Бела,Црвена
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
Grownups
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Карактеристики:
Научат,Лесно Да Се Направи,Почетник,Професионални,Магионичари,Улица,Фаза
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Број На Модел На:
0208059
Тип:
Различни Проп
Материјал:
Други
Големина:
other

Со стоката дадена додека купуваат