• Новак
  • -0 %
За KTM 1050 Авантура/1190 Adventure/1290 Супер Авантура/Војводата 125-200-390 масло Гориво Мотоцикл Трки Водоотпорен Резервоар ранец

За KTM 1050 Авантура/1190 Adventure/1290 Супер Авантура/Војводата 125-200-390 масло Гориво Мотоцикл Трки Водоотпорен

DEN 3793.00
DEN 3793.44

Достапност
Достапно за нарачка


ВНИМАНИЕ ве МОЛАМ : ве молам да ми кажете вашиот мотор бренд и мотоцикл модел кога ќе го поставите цел,(причина ние треба да го знаете за да одговара на опрема).Ви благодариме за поддршката! Thermoformed резервоарот торба , нуди целосна вчитување капацитет. Заврши со водоотпорен zips, дожд штит и паметен телефон опремен внатрешни работи џеб. Тоа е лесно да се инсталира без инструкции за инсталација. Димензии : 35cm x 25cm x 21cm Капацитет : 23 L
Пакетот вклучува : торба,дожд штит, планината заградата и завртки.
Ова тенк торба е за :
KTM KTM 1050 Авантура (15) KTM 1190 Adventure / Авантура R (13 - 15) KTM 1290 Супер Авантура (15)

Спецификацијата

Објектот Ширина:
25cm
Објектот Должина:
35cm
Специјални Функции:
водоотпорен носат-отпорни,
Материјал Тип:
ПВЦ
Објектот Висина:
21cm
Бренд Име:
MENAT ЗАСЕКОГАШ MENAT
Име На Модел:
KTM 1050 Авантура/1190 Adventure/1290 Супер Авантура/Војводата
Објектот Тежина:
1.6kg
Тип На Објект:
Резервоарот Кеси

Со стоката дадена додека купуваат