• Новак
  • -10 %
2017 Нови Зимски Бебе Шапка фудбалски тим маскота Beanies За Деца Памук Фотографија Бебе Капа Gorro Beanie Шапка За Девојки деца

2017 Нови Зимски Бебе Шапка фудбалски тим маскота Beanies За Деца Памук Фотографија Бебе Капа Gorro Beanie

DEN 259.00
DEN 288.00

Достапност
Достапно за нарачка

Пријателски Потсетување : Ако сакате да купите нешто, ве молиме да го користите купонот. Можете да заштедите многу пари. И ако се најде овој производ не треба попуст, ве молиме да ми кажете, јас ќе се коригира цената откако ќе го поставите цел (само оди во кошничката да кликнете Купи Сега, не се плаќаат). Ви благодариме. Имајте пријатен ден.
*********************************************** *********************************************** ***********************************************
Шапка Име : зимски кадифен топла капа .
Големина : ДЕТЕ Големина
*********************************************** *********************************************** ***********************************************
********************************************************************************************************************
#####################################################################################################
Начин на плаќање : не прифаќаме Кредитна Картичка , Зачувам , TT, Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса ќе се потврди . Превозот : 1.Услови на Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено од страна на Кредитна Картичка или Зачувам. 2.Превозот Компании : Ние поддршка пратката со : "кина пост пошта" "ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" , време на Испорака : а, ПРОЗОРЦИ/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ превозот време се земе од 3-7 работни дена, EMS зема 8-15 работни дена b, Кина Воздухопловната брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка се земе 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка, средниот Исток, Источна Евра, Африка земе 15-30 работни дена c. Ако стоката се одржи од страна на купувачот се лоцира царината, купувачот мора да ги сноси ризик. Ако се случи увозните давачки или други давачки или други ризик бидејќи ние испрати на стока од Кина, купувачот е одговорен за чистење на обичај или да му платат на сопствени данок, овие ризици се должи на купувачот обичај, што е надвор од нашата контрола. Ве молиме да се разбере. г. Како друга земја имаат различни лоцира царинска политика, со цел да ги споделите со клиентите прими стоката безбедно и непречено, ние треба конечната одлука да изберете која услуга кога брод. Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Повратни информации : задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Вашето задоволство,нашите persuit. Почитувани Купувачи, 1. Ако имате било какво барање на производи, ни остави порака. Ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања. 2. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме не заборавајте да го напушти 5 ѕвезди повратни информации за нас .Ако не е, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот! благодарам u!

Спецификацијата

Големина:
KID Size
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Хартија,Памук,Волна,Полиестер
Стил:
Повик
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
цртан филм шапка
Бренд Име:
Jatektoon
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Други
ако може да се направи микс цел ?:
да ,може да нарачате повеќе и повеќе евтини !!!.
ако сакате да се добие ниска и добра цена ?:
ве молиме контактирајте со нас сега .
Посебни Употреба:
Како Линк Слики покажуваат
Тип На Објект:
Beanie
Одделот За Името:
цртан филм шапка
Ткаенина Тип:
Руно
Материјал:
Памук, Кашмир, Полиестер, Волна, Најлон
Можеме да не падне Брод ?:
Yes (да). ние може да Понуди.
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Име:
Капи

Со стоката дадена додека купуваат