• Новак
Мажи Жени Класичен Солидна Боја Возење Newsboy Шапка Секојдневен Cabbie Сонцето Beret Капа HATCS0239

Мажи Жени Класичен Солидна Боја Возење Newsboy Шапка Секојдневен Cabbie Сонцето Beret Капа HATCS0239

DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка


Состојба : 100% сосема нов
Материјал : Памук
Големина : Капа Обемот 55-60cm
Пакетот Вклучува : 1 x Шапка
1. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ тука .
2. Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дена од купувањето.
Превозот
1. Пакетот ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната или e-Пакет.
2. Ние ќе испрати пратката во рок од 1-3 дена откако ќе ја испратите вашата исплата.
3. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни доколку постои каква било.
Гаранција
Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Ви благодариме.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Berets
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
HATCS0239

Со стоката дадена додека купуваат