• Новак
Волна Мешавина Метален Beanie Поврзана Шапка Со Крзно Пом Пом Slouchy Жените Зимски Капи

Волна Мешавина Метален Beanie Поврзана Шапка Со Крзно Пом Пом Slouchy Жените Зимски Капи

DEN 815.52

Достапност
Достапно за нарачка


Slouchy метален блескавата поврзана шапка со крзно пом пом 30% волна 70% акрил Големина : капа обемот 57 см, Должина 22 см Висина 24 см +11 cm

Спецификацијата

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E-LL02
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Акрилик,Волна
Бренд Име:
Embellike
Стил:
Повик

Со стоката дадена додека купуваат