• Новак
  • -45 %
Нова Буква Везови Мода Писма Капи Мажи Жени Бејзбол Човек Snapback Бејзбол тато Шапка капа коска masculino капи casquette

Нова Буква Везови Мода Писма Капи Мажи Жени Бејзбол Човек Snapback Бејзбол тато Шапка капа коска masculino

DEN 253.00
DEN 460.80

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
sterbakov
Материјал:
Акрилик,Памук
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Шапка Големина:
6,7 3/8,7 1/2,7 5/8,8,Една Големина
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Писмо
Рака Тип:
прилагодлив
Број На Модел На:
PP2
Тип На Објект:
Безбол Капи
Големина:
55-60cm

Со стоката дадена додека купуваат