• Новак
  • -25 %
Моден Multicolor Мултифункционален Канцеларија на Шеф Стол СТП Rotatable Лифт Стол за Масажа со подложка за нозе апарати за Домаќинство Компјутер Седиште

Моден Multicolor Мултифункционален Канцеларија на Шеф Стол СТП Rotatable Лифт Стол за Масажа со подложка за

DEN 18867.00
DEN 25155.84

Достапност
Достапно за нарачка

modname=ckeditor
Совети :
1.Оваа канцеларија стол е мулти-функција масажа чаир, а тоа е укинување и прилагодливи стол со подложка за нозе.
2.Функција точка :
*Половината мулти-фреквенција масажа на самото место.
*Приклучете USB порт и да уживате во масажа.
*подебели потпирачи за глава.
*Висока густина сунѓерот на грбот.
*Поврзаност столовите.
3.Големината на производ се мери во вид, и може да се 1-2cm грешка
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме !
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не unrantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Гаранција & Одржување : Ние нудиме 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување(освен за штетата предизвикана од човечки фактори). Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Спецификацијата

Бренд Име:
suvtoper
Е Rotatable:
Yes
Материјал:
Синтетички Кожа
Укината:
No
Стил:
Извршниот Стол,Лифт Стол,Вртливата Чаир
Број На Модел На:
08-1
is_customized:
No
Со Ролки:
Yes
Backrest Висина:
800mm
Со Парапети:
Yes
Големина:
116cmx53cmx60cm
Тип:
Канцелариски Мебел
Специфични Употреба:
Канцеларија Стол
Општа Употреба:
Комерцијални Мебел
Без разлика дали или не да се донесе подложка за нозе:
Yes
Без разлика дали тоа е состави:
соберат
Бруто тежина:
за 18kg
Тип на вештачки одбор:
иверица
Дали тоа може да се подигне или спушти:
Yes
Дали тоа може да лага:
Yes
Дали за поддршка на ергономија:
Yes
На потпирач тип:
Ротари кревање на парапет

Со стоката дадена додека купуваат