• Новак
  • -49 %
Тешки Staples 23/8 1000 Count/кутија Сребро Метал Училиште Канцеларија Стандардни Метални Staples Канцеларија Училиште Материјали KW - 0238 23 / 8

Тешки Staples 23/8 1000 Count/кутија Сребро Метал Училиште Канцеларија Стандардни Метални Staples Канцеларија

DEN 120.00
DEN 234.72

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип:
Тешки Главен
боја:
Сребро.
Бренд Име:
KW-ТРИО
Главен Големина:
23 / 8
Број На Модел На:
0238
Нога Должина:
8мм
Круна Ширина:
12.85 MM
Жица Материјали:
Метал

Со стоката дадена додека купуваат