• Новак
  • -5 %
Плоча за Stepper Сечење Плотери

Плоча за Stepper Сечење Плотери

DEN 5016.00
DEN 5280.00

Достапност
Достапно за нарачка

Плоча за САГА stepper Сечење Плотери тоа е костим за модел САГА-720 I,САГА-1350 I,САГА-1750 I
1 Долго време durabling
2 Стабилен квалитет
3 Лесен за одржување
4 Погодна за многу машини
5 нови
6 Писмо-резба е мазна
7 Лесно ракување
8. винил машина плотер машина со Сензор оптички делови
Фото :
Се надеваме дека купувачот треба да ни покаже за вашата машина бренд и машина модел,вашиот треба делови слика за нас,дека може да бидете сигурни дека 100% на вашата машина треба,бидејќи машина модел и функција никаква промена,но различни временски производството на машина,на делови различна потоа пред се,тие имаат стари и нови разлика,ако сакате дела одговараат за вашата машина одговараат за што ви треба,вие подобро да ни покаже и да ни кажете за оние.ако ни покаже вашиот делови фотографија до нас,ние ќе знаеме кој е во костим за вас,ви благодариме!

Спецификацијата

Место на Потекло:
Anhui, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат