• Новак
75L Отворено Mountaineering Торба Голем Капацитет Мажите И Жените Ранец Туристички Кампување Шатори Торба A5109

75L Отворено Mountaineering Торба Голем Капацитет Мажите И Жените Ранец Туристички Кампување Шатори Торба A5109

DEN 2913.60

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
Olafu
Материјал:
Најлон
Пол:
Унисекс
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Внатрешна Рамка
Број На Модел На:
види крајот на насловот
Функција:
отворено ранец пешачење mountaineer воена
Големина:
многу голем капацитет

Со стоката дадена додека купуваат