• Новак
  • -32 %
Мини Отворено Медицина Складирање Кутија Мали Преносни Водоотпорен Таблета Кутија Таблети Шише Носителот на Алуминиум алуминиумски Копче со Синџир Случаен Боја

Мини Отворено Медицина Складирање Кутија Мали Преносни Водоотпорен Таблета Кутија Таблети Шише Носителот на

DEN 35.00
DEN 51.84

Достапност
Достапно за нарачка


Мали Отворено Преносни Мулти Функција Мини Складирање Медицина Кутија Копче Синџир (Случаен Боја)
Карактеристики :
Се користи како клучните синџир.
Исто така може да се користи како лек кутија.
Лесно да се носат.
Мал волумен, да се зачува простор.
Спецификации :
Материјал : алуминиум легура
Спецификација : тело должина 4.5 cm/1.77", 1.7 cm/0.67" во дијаметар
Нето тежина : 10 g
Боја : случајни боја
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја која се покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молам прости 1 cm/0.39"-3 cm/1.18" мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
3. Многу добредојдовте да контактирате и со нашите драги персонал за услуги на корисниците, ако би сакал да знам повеќе за нашите производи!
1 X Медицина Кутија Копче Синџир
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Спецификацијата

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Материјал:
Алуминиум легура
боја:
случаен боја
Спецификација:
Телото должина 4.5 cm/1.77, 1.7 cm/0.67 дијаметар

Со стоката дадена додека купуваат