• Новак
Отворено Ранец Воена Тактичка Напад Пакет Ранец за Качување Mountaineering Кампување Пешачење Пешачење Rucksack Патна Торба

Отворено Ранец Воена Тактичка Напад Пакет Ранец за Качување Mountaineering Кампување Пешачење Пешачење Rucksack

DEN 1439.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ги пратите на испорака информации и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Повратни информации е многу важно,ние се надеваме дека ти може да ни се јавите веднаш пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што можеме да се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.Сите пошта се со патент затворање, лесно да се отвори и затвори 2. Пакет содржи : 1x 3 D Отворено Molle Воена Тактичка ранец ве Молиме Имајте во предвид : Поради можни физички разлики помеѓу различни монитори (на пример модели, settings (подесувања), избор на бои, панел-тип екран сјајот, итн), производот фотографија е само илустративни и не може прецизно да се отслика вистинската боја на објектот примени.Постојат мали пошта во внатрешноста на главната преграда за вашите потреби. Ако не сте добиле вашите предмети во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. овие трошоци се купувачот 's одговорност. Во светот Превозот(Освен некои земји). Ако враќа за квалитетот на производот проблеми,ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. & Сонцето. Материјал : 600 D Воена најлон Капацитет : 55 L Ранец Големина : 33cm x 18cm x 46cm(L x W x H) Напомена : Може да Постојат и 2-4cm грешка на мерење бидејќи на прирачник за мерење, pls разбирање. Негативен фидбек не може да ги реши сите проблеми, ако ние не't konw прашање
2.5 инчен половината појас и 1 инчен sternum рака. Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање. или, можете да изберете да имате замена . Од друга страна,вашата повратна информација може да се користи како шопинг-refere. Даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро.
Отворено Ранец Воена Тактичка Напад Пакет Ранец за Качување Mountaineering Кампување Пешачење Пешачење Rucksack Патна Торба
Опис : Карактеристики : 1. Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека тоа ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локално време, царинската/давачки, поштарина, се надевам дека ќе разбирање.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Добредојдовте испрати порака или e-mail на нас секогаш кога имате quetions. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Нашата цел е задоволството на клиентите. Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД, ние ќе бидат високо ценети. ве молиме оставете порака или разговор со нас онлајн. & Јавен празник исклучени. Ве молиме пополнете ги заврши примачот име & испорака адреса & контакт информации . Некои производи со батеријата или bluetooth,може да бидат вратени од страна на Царинската,и да потоа да биде потребно повторно да се испраќаат,па тоа ќе биде потребно подолго време,ве молиме да бидете трпеливи. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Саб.

Спецификацијата

Пол:
Унисекс
Бренд Име:
МОИТЕ ДЕНОВИ
Ранци Тип:
Softback
Материјал:
Најлон
Функција:
кампување,пешачење,качување,лов
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
5-1-1tactical торба

Со стоката дадена додека купуваат