• Новак
  • -16 %
QingGear 4 во 1 мултифункционален алатка Шрафцигер Хексадецимален Клуч Зборуваше Клуч Шише Настроената EDC Џеб Алатка Отворено за Полнење

QingGear 4 во 1 мултифункционален алатка Шрафцигер Хексадецимален Клуч Зборуваше Клуч Шише Настроената EDC

DEN 262.00
DEN 311.52

Достапност
Достапно за нарачка

Прилагодено лого за цел преку 20pcs. За повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас! Qing Gear 4 во 1 мултифункционален алатка EDC Џеб Алатка -Flatheaded Шрафцигер -Хексадецимален Клуч : 4mm/6mm/7mm/8мм/10мм -Зборуваше Клуч -Шише Настроената

Спецификацијата

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Големина:
S
Бренд Име:
QingGear
Точка Бр.:
E00106-35

Со стоката дадена додека купуваат