• Новак
  • -25 %
Дебела 8CM Велур Гумени Кампување Мат Отворено Виткање Камп Кревет Шатор Спиење Подлога Воздух Мат Туристички Автоматско Гумени Душеци

Дебела 8CM Велур Гумени Кампување Мат Отворено Виткање Камп Кревет Шатор Спиење Подлога Воздух Мат Туристички

DEN 3202.00
DEN 4268.64

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
One Seat
Материјал:
Велур,Водоотпорен Пена
Отворено Активност:
Камп
Dampproof Мат Тип:
Автоматско Надувување
Бренд Име:
WINGACE
Со Inflating Режим:
Надворешни Inflator Пумпа
Број На Модел На:
WA-M09261
Големина:
198 * 68 * 8CM
Тежина:
3.15kg

Со стоката дадена додека купуваат