• Новак
  • -49 %
Универзална Отворено Воена Тактичка Торба Торбичка Molle Половината Торба Fanny Пакет 1000D Водоотпорен Телефон Пари Случаи Отворено Кеси

Универзална Отворено Воена Тактичка Торба Торбичка Molle Половината Торба Fanny Пакет 1000D Водоотпорен Телефон

DEN 623.00
DEN 1221.12

Достапност
Достапно за нарачка


Универзална Отворено Воена Тактичка Торба Торбичка Molle Половината Торба Fanny Пакет 1000 D Водоотпорен Телефон Пари Случаи Отворено Кеси
КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен и водоотпорен; висок квалитет, може да се користи за долго време;
Dual патент дизајн со голем капацитет;
Погодна за отворен спортски, тактички активности и сл.;
Спецификации :
Материјал : 1000 D водоотпорен материјал
Големина : 19 X 12 X 5cm
Тежина : околу 175g
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Спецификацијата

Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Материјал:
Најлон
Пол:
Унисекс
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Број На Модел На:
Тактички Торбичка Molle Торба
Функција:
NO
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра

Со стоката дадена додека купуваат