• Новак
35 Литар Набљудувач Пакет Отворено Воена Фанови Торба Маскирна Тактики Ранец Спортски Ранец A2795

35 Литар Набљудувач Пакет Отворено Воена Фанови Торба Маскирна Тактики Ранец Спортски Ранец A2795

DEN 1339.20

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Функција:
водоотпорен слој во внатрешноста
Бренд Име:
Заштитник Плус
Ранци Тип:
Softback
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
види крајот на насловот
одговараат за:
отворено Hicking спортски мажи жени
квалитет:
Европските воени Висок квалитет на фабриката штекер
Продажба Начин:
продажба на мало и големо за целиот свет

Со стоката дадена додека купуваат