• Новак
  • -5 %
Заштитник Плус K308 Отворено Спортска Торба Маскирна Најлон Тактички Воен Гласник Торба Ipad Торба За Лаптоп

Заштитник Плус K308 Отворено Спортска Торба Маскирна Најлон Тактички Воен Гласник Торба Ipad Торба За Лаптоп

DEN 1132.00
DEN 1191.36

Достапност
Достапно за нарачка


Бренд & Item : Заштитник Плус/K308
Материјали : најлон
Големина : 35x11(14)x24cm

Спецификацијата

Број На Модел На:
K308
Бренд Име:
Заштитник Плус
Пол:
Унисекс
Материјал:
Најлон
Дожд Маска:
No
Функција:
Гласник Торба

Со стоката дадена додека купуваат