• Новак
  • -49 %
90L Голем Капацитет Мажите Воена Тактичка Ранец Водоотпорен Оксфорд Пешачење Кампување Носат Ранци-отпор Патна Торба

90L Голем Капацитет Мажите Воена Тактичка Ранец Водоотпорен Оксфорд Пешачење Кампување Носат Ранци-отпор Патна

DEN 2206.00
DEN 4325.76

Достапност
Достапно за нарачка

90 L Голем Капацитет Мажите Воена Тактичка Ранец Водоотпорен Оксфорд Пешачење Кампување Носат Ранци-отпор Патна Торба
Спецификација :
1. Име на производ : ранец
2. Функција : торба/чанта
3. Материјал : Платно
4. Големина : 75*36*38cm
5.Квалитет : Врвен Квалитет На Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Спецификацијата

Капацитет:
Други
Функција:
NO
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
водоотпорен ранец
Ранци Тип:
Softback
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Дожд Маска:
No
Стил:
Европски и Американски Стил
Големина:
75 * 36 *38 cm
Патна Торба материјал:
висок квалитет на Оксфорд и Платно
боја:
маскирна армијата зелената боја црна
Сува:
патување пешачење отворено качување спортска торба

Со стоката дадена додека купуваат