• Новак
  • -10 %
2018 3P Воена Војска Тактички Ранец 25L Отворено Спортска Торба Мажите Пешачење Туристички Кампување Пешачење Маскирна Торба Велосипедизам Кеси

2018 3P Воена Војска Тактички Ранец 25L Отворено Спортска Торба Мажите Пешачење Туристички Кампување Пешачење

DEN 1008.00
DEN 1119.36

Достапност
Достапно за нарачка

Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние го цениме 5-ѕвезда позитивни повратни информации, Тоа е добро за нашиот долгорочен бизнис. 14 месеци Производителот `s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона 4.
- Дише мрежа поддршка за удобност. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #.
- Поместена и прилагодливи рамо ремени, од страна на компресија ремени.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.2018 3 P Воена Војска Тактички Ранец 25 L Отворено Спортска Торба Мажите Пешачење Туристички Кампување Пешачење Маскирна Торба Велосипедизам Кеси
Функција :
- Тоа е направена од оксфорд ткаенина, висок интензитет и издржливи.
- Специјално дизајниран ентериер divider за лаптоп или таблет КОМПЈУТЕР.
- Molle прилози на предната и страни.
Пакет тежина : 0.
- Прилагодлив градите појас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние само брод да се потврди цел адреси. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Сите цел ќе биде предаден во рок од ветената обработка на време(за работен ден-исклучува време на викендите и празниците) 2.808 kg
Производ Големина(L x W x H) : 45. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Исто така, Ние ќе ја напушти истата повратни информации за вас
. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.94 инчи
Пакет Големина(L x W x H) : 29.
Купувачите се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
- Карактеристики пространа главната преграда со zip околу затворање, внатрешни работи zip џеб и решетката џеб.
- Додаток циклуси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ние ќе пишува "подарок или примерок" и соодветна вредност цена на фактурата да им помогне на купувачите се минимизираат или избегне давачки и плаќање,ве молиме оставете белешка во ред ако имате било каков предлог.
- Пред складирање zip прегради со патент торбичка. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ние може да напише "примерок" или "подароци" на пакет за да се избегне некои од нив, ако купувачот праша. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.53 инчи
Пакет Содржина : 1 x 3 P Воена 30 L Спортски Ранец, Торба за Кампување Патуваат Пешачење Пешачење
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Поради можни физички разлики помеѓу различни монитори (на пример модели, settings (подесувања), избор на бои, панел-тип екран сјајот, итн), производот фотографија е само илустративни и не може прецизно да се отслика вистинската боја на објектот примени.

Спецификацијата

Бренд Име:
Бесплатни Витез
Пол:
Унисекс
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
Отворено кеси
Функција:
кампување пешачење кеси
Материјал:
Оксфорд ткаенина
Функција:
прилагодливи рамо, рака
воена ранец:
воена тактичка ранец
bug out Торба:
маскирна ранец
Напад Ранец:
бесплатни витез ранец
тактички воен ранци:
ранец кампување
Тактички торба:
лов ранец
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.88kg (1.94lb.)
Пакет Големина:
29cm x 22cm x 12cm (11.42in x 8.66in x 4.72in)

Со стоката дадена додека купуваат