• Новак
  • -35 %
отворено мажи жени 50L Маскирна Мултифункционален Mountaineering комбинација ранец Molle Тактички пакет водоотпорен кампување торба

отворено мажи жени 50L Маскирна Мултифункционален Mountaineering комбинација ранец Molle Тактички пакет водоотпорен

DEN 2010.00
DEN 3092.16

Достапност
Достапно за нарачка

отворено мажи жени 50 L Маскирна Мултифункционален Mountaineering комбинација ранец Molle Тактички пакет водоотпорен кампување торба Карактеристики : - Направени од 800 D најлон запечатени материјал, издржливи и отпорни на вода
- Широк и дебели половината појас, удобно за тешки носат
- Со 3 монтажни molle пошта во прилог на предната и на двете страни
- Дојде со рака го носат на рака и прилагодливи рамо, рака
- 50 L капацитет, погодна за отворен спортски како што се кампување, планинарење, пешачење, итн.
Големина на : цела торба : 51 x 31 x 16cm / 20.08 x 12.2 x 6,3 инчи
страна џеб : 23 x 14 x 8cm / 9.06 x 5.51 x 3.15 инчи
преден џеб : 30 x 18 12cm x / 11.81 x 7.09 x 4.72 инчи
главната преграда : 36 x 26 x11cm / 4.17 x 10.24 x 4.33 инчи Производ тежина : 1.630 kg
Пакет тежина : 1.630 kg
Производ Големина(L x W x H) : 51.00 x 31.00 x 16.00 cm / 20.08 x 12.2 x 6,3 инчи
Пакет Големина(L x W x H) : 52.00 x 42.00 x 9.00 cm / 20.47 x 16.54 x 3.54 инчи Пакет Содржина : 1 x Качување Тактички Торба

Спецификацијата

Капацитет:
50 - 70L
Функција:
РАНЕЦ
Пол:
Унисекс
Ранци Тип:
Softback
Дожд Маска:
Yes
Број На Модел На:
1513 година
Бренд Име:
MERRTO
Материјал:
Полиестер
Пакет содржина:
1 x Качување Тактички Торба
Производ Големина(L x W x H):
51.00 x 31.00 x 16.00 cm

Со стоката дадена додека купуваат