• Новак
Армијата Војската Отворено Пешачење Памук Марами Воена Арапските Пустината Тактички Bandanas Шамија Војска Shawl Scarve Вратот Заврши

Армијата Војската Отворено Пешачење Памук Марами Воена Арапските Пустината Тактички Bandanas Шамија Војска

DEN 513.12

Достапност
Достапно за нарачка


Армијата Војската Отворено Пешачење Памук Марами Воена Арапските Пустината Тактички Bandanas Шамија Војска Shawl Scarve Вратот Заврши
Опис : Шема : Решетки Објект Категорија : Спорт Капи, Headscarf Боја : Беж, Кал Боја, Црвена и Црна, Војска Зелена Главен материјал : Памук Применливи возраст : Возрасни Дебелина : Подебели Големина : 110*110cm/ L*W Пол : Унисекс / Мажите и Жените може да биде Карактеристики : Изработени Од 100% Памучен Материјал со Висок Квалитет Stitched Материјал Арапскиот Шема Дизајн Дизајниран за Да ги Заштити Главата & Вратот Од Сонцето, На Песок И Правец Укината & Завиткани Во Различни Стилови Околу Главата Суши Брзо И Задржи Главата Топло Носи Низ Челото Или На Вратот Се Користи Од Страна На Воена Војници Во Авганистан, Ирак & Светот, Исто Така Може Да Се Користи Како Вратот Потоплите Или Рака Крпа И Тоа, Исто Така, Работи Добро Како Алтернатива Зима Headwear, Особено Во Области Со Снег И Силни Ветрови Иако Повеќето Се Памук, Потопло И Побрзо Сушење Памук-Од Волна Мешавина Се Исто Така Достапни
Pakage : 1 x шамија
Повратни информации
Ние сме вид и искрен продавач. И се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница. Ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти. Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. И ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации, ви благодариме!
Услуга На Клиентите
Бидејќи вашето задоволство е наша цел. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress без комуникација, ви благодарам. Ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши негативни или неутрални или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се реши. Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа. Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме!

Спецификацијата

Големина:
M
Шаблон Тип:
Карирани
Материјал:
Памук
Стил:
Спорт
Бренд Име:
AONIJIE
Број На Модел На:
441381
број:
441381
Тежина:
About 0.18kg
Шема:
Решетки
категорија ставка:
Спортски Капи, Headscarf
боја:
Беж, Кал Боја, Црвена и Црна, Војска Зелена, Црна и Бела
Главен Материјал:
Памук
Применливи Возраст:
Возрасни
Дебелина:
Подебели
Големина:
L*W 110*110cm
Пол:
Унисекс / Мажите и Жените можат да бидат

Со стоката дадена додека купуваат