• Новак
  • -35 %
отворено мажи жени 2L~3L Патување вода за пиење торба торбичка ЕВА устата лагер на Животната средина не-токсични го Издржат притисокот мирис

отворено мажи жени 2L~3L Патување вода за пиење торба торбичка ЕВА устата лагер на Животната средина не-токсични

DEN 1290.00
DEN 1984.32

Достапност
Достапно за нарачка


топла продажба отворено мажи жени Патување вода за пиење торбичка ЕВА мала уста лагер на Животната средина не-токсични го Издржат притисокот мирис

Спецификацијата

Капацитет:
Други
Број На Модел На:
JSH1501
Пол:
Унисекс
Функција:
Складирање
Дожд Маска:
Yes
Бренд Име:
MERRTO
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Материјал:
ЕВА

Со стоката дадена додека купуваат