• Новак
  • -10 %
Alocs Преносни Отворено Не-Стап Кампување Пешачење Backpacking Готвење Пикник Садови Пан Тенџере Литургија Dishcloth Поставите Г.С.-C19T

Alocs Преносни Отворено Не-Стап Кампување Пешачење Backpacking Готвење Пикник Садови Пан Тенџере Литургија

DEN 2448.00
DEN 2720.16

Достапност
Достапно за нарачка


Бренд : Alocs
Модел : Г.С.-C19 T
Материјал : Алуминиум, Храна одделение Силиконски
Погоден за : 2-3 луѓе
Тава Тежина : 222g
2.2 L Тенџере Тежина : 251g
Маска Тежина : 110g
1.4 L Литургија Тежина : 181g
Пакетот вклучува :
1 * Поклопецот
1 * 2.2 L Тенџере
1 * Тава
1 * 1.4 L Литургија
1 * Ткаенина За Чистење
1 * Торба
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење. Ви благодариме.
Превозот Превозот во рамките на сад е обично преку USPS приоритет пошта. Исто така можеме да брод на светот преку USPS Глобалната 1 Класа Пошта или Приоритет Пошта. Плаќања Зачувам е најпосакувана. Повратни информации A. ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања во врска со производот, цена, или превозот, нашите услуги на клиентите претставници тука, подготвен да помогне. Б. за Вашето задоволство е наша цел,вашите повратни информации е многу важна за нас. ако се чувствувате незадоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас прво, не само што ни остави негативен фидбек. В. се Надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди, Ако ќе ги задоволи со производот кој сте го добиле.Благодарение толку многу за вашата охрабрување и поддршка ,Ние ќе го направи тоа подобро со вашиот вид поддршка.

Спецификацијата

Расположливиот:
No
Стил:
Отворено
Со Кулер Торба или Не:
No
Капацитет:
2-3people
Вода Прочистување Методот:
Литургија-тип (Притискање Тип)
Може да се Одржи во Врела Вода или Не:
Применливи
Бренд Име:
Alocs
торба стил:
Рачни Кошница
Со прибор за на маса или Не:
No
Изглед:
Срцето
Материјал:
Алуминиум Легура
Капацитет:
2L
Тип:
плоча
Пати:
Yes
Модел:
Г.С.-C19T
Прочистување Методот:
Мешани Oxidant
Слама Должина:
Стандард (100 см)
Нето тежина:
950g

Со стоката дадена додека купуваат