• Новак
  • -35 %
2-3 Лице Камп Прибор За Јадење Поставен Медиум Тенџере & Тава & Чај Тава За Кампување И Излетничко Планинарење Камп Готви Сет Пожар Јавор Празник 2

2-3 Лице Камп Прибор За Јадење Поставен Медиум Тенџере & Тава & Чај Тава За Кампување И Излетничко Планинарење

DEN 2261.00
DEN 3478.08

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе брод со песната број за слободен, кога ќе се плати ,ви Благодариме ! Оган Јавор 2-3 Лице Тенџере Поставува Празник 2 Бренд : Оган Јавор Предмет : Празник 2 Средни Тенџере : Φ168x98mm 1.5 L Средна тава : Φ174x42 mm T3 Teapot : Φ153x73 mm 0.8 L Цел : Отворен Готвење Тенџере,Кампување Готвење Садови Сетови,Кампување Храна Шпорет. Материјал : Тешко anodizing алуминиум Тежина : 686g опис на Производот : 1. Празник-2 најмало е поставена во сите Празник серија ,тоа е погоден за 2-3 луѓе. 2. Преносни и лесно да се носат. 3. Светла боја дизајн секогаш око привлекување на отворено. 4. Нов виткање начин да се справи со заклучување на функцијата,тоа ви ветувам добра чувство на отворен готвење. Пакетот Вклучува : 1 x Медиум тенџере 1.5 L 1 x Средна тава 1 x T3 Teapot 0.8 L 2 x Чаши 1 x Оброк лажица 1 x Перење подлога (Бела или Сина) 1 x Чување Торба Превозот на Превозот во рамките на сад е обично преку USPS приоритет пошта. Исто така можеме да брод на светот преку USPS Глобалната 1 Класа Пошта или Приоритет Пошта. Плаќања Зачувам е најпосакувана. Повратни информации A. ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања во врска со производот, цена, или превозот, нашите услуги на клиентите претставници тука, подготвен да помогне. Б. за Вашето задоволство е наша цел,вашите повратни информации е многу важна за нас. ако се чувствувате незадоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас прво, не само што ни остави негативен фидбек. В. се Надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди, Ако ќе ги задоволи со производот кој сте го добиле.Благодарение толку многу за вашата охрабрување и поддршка ,Ние ќе го направи тоа подобро со вашиот вид поддршка.

Спецификацијата

Расположливиот:
No
торба стил:
РАНЕЦ
Стил:
Отворено
Со Кулер Торба или Не:
No
Може да се Одржи во Врела Вода или Не:
Применливи
Тип:
Шише/Може Да
Вода Прочистување Методот:
Никој
Прочистување Методот:
Никој
Модел:
Празник 2
Со прибор за на маса или Не:
Yes
Изглед:
Срцето
Материјал:
Алуминиум Легура
Капацитет:
1L
Слама Должина:
Никој
Капацитет:
2-3
Пати:
Yes
Тип:
Садовите Се Поставува
Материјал:
Тешко anodizing алуминиум
Производи:
Медиум Тенџере & Тава & Чај Тенџере
Полнење Тип:
Во текот на Шест-парче Сет
сертификација:
ЕЕЗ,ФДУ,CIQ
Пакет:
Еден СЕТ во најлон нето нерешено string торба
Име:
Оган Јавор Се Готви Сет

Со стоката дадена додека купуваат