• Новак
EK1-0587 000414 Esky Опашка нож во собата, Ко-Comanche лама esky twf круг ножеви реквизити држач за пропелер

EK1-0587 000414 Esky Опашка нож во собата, Ко-Comanche лама esky twf круг ножеви реквизити држач за пропелер

DEN 194.88

Достапност
Достапно за нарачка


EK1-0587 000414 Esky Опашка нож во собата, Ко-Comanche лама esky twf

Спецификацијата

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
ПРОПЕЛЕР
Компатибилен Летало Бренд:
Yi

Со стоката дадена додека купуваат