• Новак
  • -35 %
Sunnylife 4Pcs Зголемена Слетување Стабилизатори Шок Апсорпција Заштитна Опрема за Слетување за DJI Mavic Pro/ Platinum/ Алпска Бела

Sunnylife 4Pcs Зголемена Слетување Стабилизатори Шок Апсорпција Заштитна Опрема за Слетување за DJI Mavic Pro/

DEN 416.00
DEN 639.36

Достапност
Достапно за нарачка


Sunnylife 4 Pcs Зголемена Слетување Стабилизатори Шок Апсорпција Заштитна Опрема за Слетување за DJI Mavic Pro/ Platinum/ Алпска Бела
Карактеристики :
.100% сосема нов и со висок квалитет.
.Производот што го направија на квалитетот АБС материјал во шприц е тешко, цврста и стабилна да се користи.
.Мека гума на внатрешната страна може да ја спречи на оригинална опрема за слетување од добивање рбет.
.Задните опрема за слетување може да се инсталира на летало рака, multipoint закопчување да се спречи wobbing, постабилна.
.Ефективна heightening растојание е 40mm, заштита на летало и gimbal од добивање изгребани ефикасно.
.Пригушувањето исто така може да се намалат вибрациите на слетување ефикасно.
.Брз и едноставен за инсталација, без било каква штета.
.Може да се користи со crashproof прстени за да добиете повеќе на сите круг на заштита.
Спецификации :
.Боја : Како Што Е Прикажано
.Материјал : ABS
.Производ Тежина : 32g
.Пакет Димензии : 18.6*8.1*2.5 cm
.Пакет Тежина : 60g
Пакет Содржина :
.4 x Опрема за Слетување

Спецификацијата

Бренд Име:
SUNNYLIFE
Големина:
as show
Тежина:
60 g
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
2341018
Компатибилен Летало Модел:
За DJI Mavic Pro/ Platinum/ Алпска Бела
Компатибилен Летало Бренд:
DJI

Со стоката дадена додека купуваат