• Новак
Lilliput 663 7 1280*800 IPS Панел На камерата HD областа следи & Алуминиум случај w/HDMI Композитни YPbPr во DHL бесплатен превозот

Lilliput 663 7 1280*800 IPS Панел На камерата HD областа следи & Алуминиум случај w/HDMI Композитни YPbPr во

DEN 13869.60

Достапност
Достапно за нарачка


Во следниве случаи, ние би сакале да ја промените на правото одделение за вас без никакво обвинение, ИЛИ ќе се вратите за целосна наплата, вклучувајќи го и превозот надомест на враќање.
Вратите за Целосна Наплата (одземање на такса за обработка) е понуден. Брод во рок од 1-2 дена по добиено вашето плаќање.5*152*31/141mm (со капак)
Куфер Димензија(LWD) :
309*247*97.
Lilliput 663 7" 1280*800 IPS Панел HD областа следи w/ Алуминиум случај HDMI Композитни YPb Pr
Спецификација
IPS панел широк агли на гледање,
Висока резолуција : 1280*800,
Висока осветленост : 400cd/м2
Висок контраст : 800 : 1,
Побрзо времето за одговор,
Широк напон : DC 7-24 V,
РЕЗУЛТАТИ интерфејс со укажувањето на светлината,
Фирма & преносни дизајн,
POP-UP кратенка мени,
Куферот се направи надгледување на вдп, crushproof и прашина доказ.Алуминиум случај :
1piece
8.Чевли планината :
1piece
3.
(3)Ние нудиме живот техничка служба. Ние нудиме 2 години гаранција услуга. Ние посакуваме да имате среќен шопинг и joyfull живот. NTSC / PAL;
3. Ние испрати стоката во погрешна боја САМО АКО корисникот всушност наведени боја избор, со цел коментари или коментари пред цел. Онлајн опис на објектот е во ред во времето на купување, на пример листата функција која е, всушност, не се поддржани;
4. "Производот не личат на оние во вашата слика.Виткање сонцето сенка на корица :
1piece
2.Батеријата плоча (F-970, QM91 D, DU21 или ЛП-E6) :
2pieces
4. НИЕ се фокусира на Најдобар Квалитет и услуга со Најдобра Гаранција, во Разумна Цена!
2. Ние ги испратите објекти во ред локализиран формат, на пр.DC 12 V полнач :
1piece
6. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако се чувствувате нашиот производ и услуга е во ред, нашиот систем ќе го стори истото за вас автоматски.
(1)За мали поправка или замена на еден мал додаток за во автомобил, ние ќе ја испрати на додаток за вас за слободни. Ние ќе понуди наплата откако ќе ги примите врати пакет кој е во добра condiction. "Производот не е она што јас би го замисли тоа да биде. Тоа е бесплатна услуга.5 мм
Тежина :
760g / 938g (со капак) / 2160g (со куфер)
Додатоци :
1. Нашата цена не вклучува увозни давачки, локални даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Ве молиме проверете со вашиот земјата Царинската испостава пред да купите.HDMI A/C кабел :
1piece
5.
Бродот само за вашиот потврден aliexpress адреса. Ние испорачуваме погрешна предмети да ви;
2. Ние ќе се обидеме да се реши што побрзо.V-планината батеријата плоча (опционално) :
1piece
10.
Напредни Функции :
Режим на камера, Центар за Напредок, Пиксел-да-Пиксели, Боја Бар, Екран Маркер, Aspect Ratio, Проверете Област, Underscan/Overscan, Замрзнување на Текст, H/V Задоцнување, 8x Зум, Слика-во-Слика, Флип H/V, позадинско осветлување Контрола. Овие трошоци се на купувачи одговорност.Прирачник :
1copy
9.
Параметри :
Модел :
663 (HDMI влез)
Панел Големина :
7" LED позадинско осветлување
Физичка Резолуција :
1280*800
Aspect Ratio :
16 : 9
Осветленост :
400cd/м2
Контраст :
800 : 1
Агол На Гледање :
178/ 178(H/V) (IPS)
Влезниот Сигнал :
HDMI, YPb Pr, Композитни, Аудио(L/R), КАРТОНЧЕ
Аудио :
Звучник * 1(built-in), Уво Телефон Слот * 1(built-in)
Актуелни :
900m A
Влезен Напон :
ВАШИНГТОН 7-24 V(XLR Конектор)
Батеријата Плоча :
V-планината, Антон Bauer планината, F-970, QM91 D, DU21, LP-E6
Потрошувачка На Енергија :
Температурата На Работа :
-20 C ~ 60 C
Температура На Чување :
-30 C ~ 70 C
Димензија(LWD) :
191. Ние ќе ги извести купувачите за превозот распоред ако надвор нормално превозот време и да се обезбеди следење на број еднаш предмети се испраќаат.Моќ и КАРТОНЧЕ кабел :
1piece
7.
Ако имате било каков проблем со производот & нашите услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш.Антон Bauer планината батеријата плоча (опционално) :
1piece
1.

Спецификацијата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
JoyFoto
Број На Модел На:
663
Големина На Екранот:
7
Резолуција:
1280*800
Осветленоста:
400cd/м2
Контрастот:
800
агол на гледање:
178 / 178 (H/V) (IPS)
Влезен Напон:
ВАШИНГТОН 7-24V
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Алуминиум случај:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат